Iskolánk
1% !!!

Történet

Történetünk dióhéjban

Budakeszi szülők lelkes csoportja elhatározta, hogy létrehozza a budai agglomeráció második Waldorf-iskoláját. Pátyon találtuk meg a célra megfelelő épületet, az Öregiskolát, amibe azonnal beleszerettünk.

Megalapítottuk a Budakörnyéki Waldorf Alapítványt, iskolánk leendő fenntartóját. Az alapítók között van asztalos, településfejlesztő, közgazdász, marketinges, építész illetve pedagógusok. Célunk a választás lehetőségének megteremtése, az alternatív pedagógia terjesztése lakókörnyezetünkben, felelősen gondolkodó, nyitott szemmel járó gyermekek nevelése, fenntartható és együttműködő közösség kialakítása.
Egy olyan barátságos iskola megteremtésén dolgozunk, ahol a vidéki légkör és a Waldorf-pedagógia megteremti gyermekink számára az ideális környezetet iskolás éveikhez.

Kísérje figyelemmel eseményeinket, legyen részese annak, hogyan épül fel közösségünk, alakulnak ki szellemi és fizikai kereteink.